Co do Świerczoka to ciekawe kogo Moskal poświęci w zamian Jirsak,Boguski,Lamey,Brud,Czekaj,Kurto

.Wisła raczej nie wyda całego budżetu transferowego na Świerczoka.I co oznacza transfer Świerczoka dla Bitona i Małeckiego którys odchodzi w tym okienku

.Propo Bitona to chyba Świerczok nie ma być alternatywą dla kolegi Meliksona z reprezentacji
