Potem sie cwaniak poprawil i wspomnial o koncu rundy....ktora juz sie zakonczyla
Prawda jest taka, ze ten interes to tykajaca bomba i nie ma co sie oszukiwac ze to sie zmieni. JW swoje powiedzial i swoje wie. To dla niego byla zabawa, ktora miala przynosic pieniazki, w tej chwili coraz mniej ma z tego zabawy. Gdyby nie szalency, ktorzy wydali spora kase za Mierzejewskiego, to by bylo jeszcze gorzej.
Myslal ze rozkreci ten klub, ze beda tlumy kibicow, stadion itd. Problem ma ze wszystkim i nie zanosi sie na to, by cokolwiek sie zmienilo. Stadion jest dalej niz blizej a kibice...tutaj kazdy wie jak jest.
Gdyby jednak wzial sie za Lechie... lepsze warunki i w sumie gdyby zmienil jako tako podejscie to sukcesy jakies by odnosil.
Wiem oczywiscie ze kibice Lechii nie sa zadowoleni, ale dla Nas to juz nie o Lechie chodzi, co o ten twor, ktorego kibice chodza na mecze kanalami.
Im dluzej tam ten czlowiek siedzi, tym wieksze zgliszcza pozostana po Polonii.