Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17936
Stary 29.11.2011, 15:58
Wywiad z Wojciechowskim : http://www.weszlo.com/news/8677-Andr...Wojciechowskim - Tak, weszlo. Jesli ktos nie chce, nie wchodzi

"Czyli zostajemy dalej w Polonii czy powoli mamy dość?

- Nie chciałbym dzisiaj podejmować takiej decyzji. Generalnie zdecydowałem, że jeśli nie będziemy w górnej części tabeli – mówię tu o pierwszych czterech pozycjach – to przestaję już sponsorować Polonię.


Jasna deklaracja – nie ma pierwszej czwórki...
Taaak... Już któryś tam rok próbuję... Lądowaliśmy gdzieś w środku tabeli na miejscu ósmym, siódmym, dziesiątym. Tyle pieniędzy już włożyłem. Nie chcę naśladować innych ludzi, którzy włożyli naście razy więcej i dalej się łudzą, że coś osiągną. Doszedłem do tego przekonania, że we wszystkim nie muszę być najlepszy."
Ostatnio edytowane przez kreseq : 29.11.2011 o godz. 16:02.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując