Wywiad z Wojciechowskim :
http://www.weszlo.com/news/8677-Andr...Wojciechowskim - Tak, weszlo. Jesli ktos nie chce, nie wchodzi
"Czyli zostajemy dalej w Polonii czy powoli mamy dość?
- Nie chciałbym dzisiaj podejmować takiej decyzji. Generalnie zdecydowałem, że jeśli nie będziemy w górnej części tabeli – mówię tu o pierwszych czterech pozycjach – to przestaję już sponsorować Polonię.
Jasna deklaracja – nie ma pierwszej czwórki...
Taaak... Już któryś tam rok próbuję... Lądowaliśmy gdzieś w środku tabeli na miejscu ósmym, siódmym, dziesiątym. Tyle pieniędzy już włożyłem. Nie chcę naśladować innych ludzi, którzy włożyli naście razy więcej i dalej się łudzą, że coś osiągną. Doszedłem do tego przekonania, że we wszystkim nie muszę być najlepszy."