Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11517
Stary 29.11.2011, 15:57
Jeżeli się Świerczokiem interesujemy, to znaczy, że Stan coś w nim widzi.
A jeśli coś w nim widzi, to musimy go kupić, bo jeśli teraz przegramy o niego walkę, trzeba to uznać za porażkę.
Nie widziałem go w akcji, przyznam szczerze.

Co do Nakoulmy, przecież on jest słaby, może umie się przepchnąć mocno strzelić, ale surowy technicznie jest, zresztą, wystarczy zobaczyć jak spartolił sytuację z nami, finezja

Wystarczy jechać do Africa i tam na pęczki takich (a u nas się robi z niego gwiazdę ):
http://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo
Odpowiedz cytując