Jeżeli się Świerczokiem interesujemy, to znaczy, że Stan coś w nim widzi.
A jeśli coś w nim widzi, to musimy go kupić, bo jeśli teraz przegramy o niego walkę, trzeba to uznać za porażkę.
Nie widziałem go w akcji, przyznam szczerze.
Co do Nakoulmy, przecież on jest słaby, może umie się przepchnąć mocno strzelić, ale surowy technicznie jest, zresztą, wystarczy zobaczyć jak spartolił sytuację z nami, finezja
Wystarczy jechać do Africa i tam na pęczki takich (a u nas się robi z niego gwiazdę

):
http://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo
