Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11516
Stary 29.11.2011, 15:45
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Co do tego Świerczoka. Sprawdźcie przeciwko jakim obrońcom on gra,bo to jest znakomita wykładnia jego umiejętności. A to ,że pójdzie do Niemiec,bardzo dobrze. Za wysokie progi jak na niego, nie tacy tam rady nie dawali. Poza tym kasa oferowana za niego jest dość śmieszna. Wysoce śmieszna. Czemu nie 2 mln euro.
Ciekaw jestem czy podobnie pisales o Lewandowskim gdy ten gral jeszcze w Zniczu? Tez przeciw jakim obroncom on wtedy gral, zadna wykladnia itd. A w swoim czasie do Niemiec i tak poszedl

Wiadomo, nie kazdy I-ligowiec przed 20-stka ciekawie sie zapowiadajacy musi "skonczyc" jak Lewandowski. Ale prawde powiedziawszy wole juz miec tego Swierczoka (za realne pieniadze) i ewentualnie sie nim rozczarowac niz go olac i "oddac" go konkurencji w ktorej on bedzie wymiatal (z duzym prawdopodobienstwem).
Naprawde nie chcialbym znow widziec jak zawodnik ktorym powaznie intersowala sie Wisla ale go nie sciagnela, strzela bramki w konkurencyjnym klubie Ekstraklasy.
To, ze roznica miedzy Ekstraklasa a I liga wcale nie jest taka duza pokazuja przyklady chocby Podbeskidzia w PP w zeszlym sezonie czy wynikow jakie ten zespol osiaga w tym (na rozkladzie Legia w Warszawie, Wisla w Krakowie, remis z Amica) a takze chocby taka Flota, ktora w PP niezlego strachu nam narobila.
Organizacyjnie I liga - Ekstaklasa = przepasc. Sportowo wcale juz tak wielkiej roznicy nie ma.
Odpowiedz cytując