Teqcontroller napisał(a):

|
Niech ten caly Nakoulma zagra ze dwa sezony na przyzwoitym poziomie to pogadamy.
|
Nie jestem za ani przeciw Nakoulma w Wisle, wisi mi to ale, czekanie do tej pory odbijalo sie czkawka, ja juz ktos sie sprawdzil to nie bylo nas stac. Czasem trzeba zaryzykowac(wlasciwie pije to do sytuacji ze Świerczokiem).