Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11515
Stary 29.11.2011, 15:14
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Niech ten caly Nakoulma zagra ze dwa sezony na przyzwoitym poziomie to pogadamy.
Nie jestem za ani przeciw Nakoulma w Wisle, wisi mi to ale, czekanie do tej pory odbijalo sie czkawka, ja juz ktos sie sprawdzil to nie bylo nas stac. Czasem trzeba zaryzykowac(wlasciwie pije to do sytuacji ze Świerczokiem).
Odpowiedz cytując