Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15694
Stary 29.11.2011, 14:39
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że Patryk mówi o grze do końca życia na darmo albo za przysłowiowe "pampersy". Bo inaczej to wygląda jak sie okaże jego miłość jest podobna do tej Wieszczyckiego do ŁKS-u, czyli "mogę pracować nawet za darmo o ile sowita wypłata jest na koncie na czas". Znaczy, że mogę grać w Wiśle nawet i 10 lat jeżeli dostane tyle ile będe chciał.

Ja już nie wierze w te wielkie obietnice piłkarzy.
Patryk już w którymś z wywiadów powiedziałi, że nie dogadali się co do kontraktu ( na pewno chodzi o pieniadze ), jesli sie nie dogadają to odejdzie .. więc za pampersy on nie będzie grał, bo zerwali rozmowy co do nowego kontraktu ( wywiad był live, więc nie był przekręcony )

jak będzie to się okaże ..
Odpowiedz cytując