mr_kwolf napisał(a):

Mam nadzieje, że Patryk mówi o grze do końca życia na darmo albo za przysłowiowe "pampersy". Bo inaczej to wygląda jak sie okaże jego miłość jest podobna do tej Wieszczyckiego do ŁKS-u, czyli "mogę pracować nawet za darmo o ile sowita wypłata jest na koncie na czas". Znaczy, że mogę grać w Wiśle nawet i 10 lat jeżeli dostane tyle ile będe chciał.
Ja już nie wierze w te wielkie obietnice piłkarzy.
|
Patryk już w którymś z wywiadów powiedziałi, że nie dogadali się co do kontraktu ( na pewno chodzi o pieniadze ), jesli sie nie dogadają to odejdzie .. więc za pampersy on nie będzie grał, bo zerwali rozmowy co do nowego kontraktu ( wywiad był live, więc nie był przekręcony )
jak będzie to się okaże ..