Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11514
Stary 29.11.2011, 14:14
Feniksie, nie demonizuje, zadaje tylko pytanie jakie zadają kluby przy podpisaniu grajka. Co do Nakoulmy, nie wiem ile nastrzelał ale w przeciwieństwie do tego chłopa z Bytomia w ekstraklasie już coś strzelił. Poza tym widać,że radzi sobie w Górniku nie najgorzej a wirtuozów wokół siebie nie ma. Do tego jest silny i ma soczyste uderzenie. Tak tańsza wersja Bitona, na którego nas nie stać.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 29.11.2011 o godz. 14:44.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując