|
Feniksie, nie demonizuje, zadaje tylko pytanie jakie zadają kluby przy podpisaniu grajka. Co do Nakoulmy, nie wiem ile nastrzelał ale w przeciwieństwie do tego chłopa z Bytomia w ekstraklasie już coś strzelił. Poza tym widać,że radzi sobie w Górniku nie najgorzej a wirtuozów wokół siebie nie ma. Do tego jest silny i ma soczyste uderzenie. Tak tańsza wersja Bitona, na którego nas nie stać.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 29.11.2011 o godz. 14:44.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|