dj_ibutti napisał(a):

Może Basałaj z Valckxem pójdą po rozum do głowy?!
|
Liczę tylko na Valck'a bo ten pierwszy Pan, to nosi głowę w chmurach, a to czy ma rozum to już kwestia na inną dyskusję.
Zobaczymy, czy Patryk zapracuje na danie mu jeszcze jednej szansy, tzn. Moskal mu ją na pewno da, chodzi mi bardziej o osoby decyzyjne w naszym klubie.