Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15689
Stary 29.11.2011, 13:21
Patryk Małecki napisał(a):
Nie mówię tego, żeby się podlizać fanom. Jestem tutaj 10 lat, tutaj się czuję najlepiej, tutaj zadebiutowałem w ekstraklasie, dane mi jest tutaj grać cały czas i chciałbym grać w Wiśle jak najdłużej. Jeśli dostałbym propozycję podpisania kontraktu do końca życia, to nawet bym się nie zastanawiał. Szanuję takich zawodników, którzy grają całe życie dla jednej drużyny.


Może Basałaj z Valckxem pójdą po rozum do głowy?!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując