Patryk Małecki napisał(a):
|
Nie mówię tego, żeby się podlizać fanom. Jestem tutaj 10 lat, tutaj się czuję najlepiej, tutaj zadebiutowałem w ekstraklasie, dane mi jest tutaj grać cały czas i chciałbym grać w Wiśle jak najdłużej. Jeśli dostałbym propozycję podpisania kontraktu do końca życia, to nawet bym się nie zastanawiał. Szanuję takich zawodników, którzy grają całe życie dla jednej drużyny.
|
Może Basałaj z Valckxem pójdą po rozum do głowy?!