Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
11512
29.11.2011, 13:20
AYALA
napisał(a):
no ale ten Świerczok nawet meczu w ekstraklasie nie zagrał.Piszczek kilka lat kopał piłke w Zagłębiu,nawet mistrzostwo zdobył , zanim przeszedł do Herthy
Z Herthy to on był wypożyczony wtedy do Zagłębia L.
Sancezz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sancezz
Odwiedź stronę domową użytkownika Sancezz!
Znajdź inne posty napisane przez Sancezz