Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11512
Stary 29.11.2011, 13:20
AYALA napisał(a):Wyświetl post
no ale ten Świerczok nawet meczu w ekstraklasie nie zagrał.Piszczek kilka lat kopał piłke w Zagłębiu,nawet mistrzostwo zdobył , zanim przeszedł do Herthy
Z Herthy to on był wypożyczony wtedy do Zagłębia L.
Odpowiedz cytując