Wyświetl pojedynczy post
Lemonek
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24413
Stary 29.11.2011, 13:15
Zola napisał(a):Wyświetl post
Powie mi ktos, czy prawda to, ze jesli chce sie kontunowac studia 2 stopnia (magisterskie) na INNEJ uczelni (niz licencjat), to trzeba zdawac jezyk (np angielski) na poziomie B2? (mowie o koncowym egzaminie jezykowym na studiach licencjackich)
Wydaje mi się, że nie trzeba zdawać żadnych egzaminów, bo na nowej uczelni (na której dostaniesz się na SUM) będziesz miał do wypełnienia test internetowy(językowy) i system sam przydzieli Cię do danej grupy. Chyba, że chodzi o kontynuację studiów np. na filologii angielskiej to już nie wiem. Najlepiej jak zadzwonisz na uczelnię, na której chcesz kontynuować studia i zapytasz...bo każda uczelnia może mieć inne warunki przyjęcia (ja piszę z własnego doświadczenia na UEKu).
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi na prawdę .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić"
Odpowiedz cytując