HanysKce napisał(a):

|
Szkoda, że kara śmierci jeszcze nie obowiązuje, bo Stilic Sermir byłby pierwszy do odstrzału za taki brutalny atak na POLAKA!
|
Nie ogarniam, o co Ci chodzi. Rozumiem, że to była jakaś próba trollingu, nieszczególnie wyszukana. Tak czy siak nie zaprzeczysz, że jakaś kara za to zagranie jak najbardziej się należy. Nawet jeśli atakowany był tylko Polakiem...