|
Wziąłbym tego Świerczoka ale bez przesadnego napalania się. Max 1mln PLN i nic więcej. Już nieraz było napalanie się na gwiazdeczki ze śląska, czy to Sadlok, czy Brzyski czy najlepszy przykład Kasprzik. Bez pośpiechu, bo teraz widze, że jest trend na siłę sprowadzać młodych polaków. Jestem za ale tylko za rozsądną cenę.
|