Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11510
Stary 29.11.2011, 12:05
Wziąłbym tego Świerczoka ale bez przesadnego napalania się. Max 1mln PLN i nic więcej. Już nieraz było napalanie się na gwiazdeczki ze śląska, czy to Sadlok, czy Brzyski czy najlepszy przykład Kasprzik. Bez pośpiechu, bo teraz widze, że jest trend na siłę sprowadzać młodych polaków. Jestem za ale tylko za rozsądną cenę.
Odpowiedz cytując