Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11508
Stary 29.11.2011, 11:14
Nakoulma jest wystarczający na naszą ligę. Silny,mocne uderzenie i tyle. Co ma na nodze to wali w światło bramki bez żadnej finezji. I to wystarczy aby ładować bramkę za bramką. Podobnie jak Biton. Też finezji i umiejętności za wielkich nie ma ale noga lewa i prawa do uderzenia ułożoną ma w sam raz. No i biegać im się chce, co pewną przewagę im już daje w naszej ślamazarnej lidze. Nakoulme wziąłbym w miejsce Bitona w ciemno.

Co do tego Świerczoka. Sprawdźcie przeciwko jakim obrońcom on gra,bo to jest znakomita wykładnia jego umiejętności. A to ,że pójdzie do Niemiec,bardzo dobrze. Za wysokie progi jak na niego, nie tacy tam rady nie dawali. Poza tym kasa oferowana za niego jest dość śmieszna. Wysoce śmieszna. Czemu nie 2 mln euro.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując