mitmichael napisał(a):

|
Przepraszam Cie bardzo ale to juz w tym sezonie 4 taki mecz Nakoulmy wiec nie wiem ile dla Ciebie pilkarz musialby takich spotkan rozegrac by byl godny uwagi.
|
Ty tak serio? Uważasz, że 4 dobre mecze w Naszej kopanej wystarczają, żeby uważać kogokolwiek za dobrego piłkarza? Ja uważam, że to praktycznie nic. Nie dziwie się, że tak wygląda Nasza liga i kadra skoro faktycznie ktoś 3 razy kopnie prosto piłkę i już uważamy go za dobrego. Kilka lat temu, żeby kogoś uważać za dobrego, musiał zagrać przynajmniej 2 pełne sezony na równym wysokim poziomie. Nie twierdzę, że Nakoulma nie ma zadatków na dobrego grajka, ale tak samo kiedyś uważano o Matusiaku i to po połowie rundy! czyli minimum 15 meczach a jak skończył wiemy wszyscy. Żeby nie było, Świerczok też może być niewypałem, ale na dzisiaj wolałbym go w Wiśle. Czas pokaże kto miał rację.