|
Mi Nakoulma bardzo przypomina Utake Z Odense. A wszyscy pamiętamy jak sobie on fajnie poczynal.
Napewno górnik by był wzmocnieniem naszej kadry. Brakuje w naszych szeregach takiego szybkiego swiniaka, co dogra, przepcha, przegoni przeciwnikami.
Nasowa się jednak pytanie. Czy Wisła chcieć zjeść Nakoulma?
|