Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11505
Stary 29.11.2011, 09:25
Mi Nakoulma bardzo przypomina Utake Z Odense. A wszyscy pamiętamy jak sobie on fajnie poczynal.
Napewno górnik by był wzmocnieniem naszej kadry. Brakuje w naszych szeregach takiego szybkiego swiniaka, co dogra, przepcha, przegoni przeciwnikami.
Nasowa się jednak pytanie. Czy Wisła chcieć zjeść Nakoulma?
Odpowiedz cytując