Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11504
Stary 29.11.2011, 09:15
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Świerczok dogadany z Kaiserslautern ?
http://www.fakt.pl/Jakub-swierczok-n...,138153,1.html

hmmm... jak chce podzielic los Klicha,Sobiecha to niech tam idzie....
Może podzielić także los Piszczka...Ten także zaczynał jao napastnik w Hertha Berlin mając 20 lat, a skończył jako najlepszy prawy obrońca Bundesligi póki co
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.11.2011 o godz. 09:19.
Odpowiedz cytując