Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9001
Stary 29.11.2011, 07:37
W co wy wierzycie, jaki awans ?
My swoje szanse straciliśmy w Anglii. Nie ma opcji, byśmy wyszli. Ktoś wierzy, że Fulham u siebie zremisuje z Odense, a my wygramy 2 mecze, będąc w słabej formie ?
Proszę was.
Odpowiedz cytując