Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8998
Stary 29.11.2011, 00:05
syryls napisał(a):Wyświetl post
Nie gramy 2 napastnikami! To jest false. Nie potraficie tego zrozumieć, ja rozumiem 4-3-3 ale gra na 2 już przeszła w niepamięć. Teraz trzeba dominować środek pola, jeżeli gramy z lepszymi lub równymi sobie a takim niewątpliwie jest OB.
To co napisałeś się kupy nie trzyma, albo jakby powiedział Tomaszewski, trzyma się tylko kupy. Jak to skonfrontować z rzeczywistością? Rzeczywistość jest taka, że kto by nie przyjechał do nas z ustawieniem 4-4-2 to wywozi 3pkt (vide Podbeskidzie, Górnik etc.). Gdzie tu nasze zagęszczanie pola? Czemu przeciwnik nie musi mieć dwóch defensywnych, a wygrywa?



Odpowiedz cytując