Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17930
Stary 28.11.2011, 23:30
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem właśnie skrót meczu Widzewa z Lechem i zobaczyłem tą akcję Stilica. Mój boże, zawodnik z Łodzi miał strasznie dużo szczęścia, że nie doznał podwójnego otwartego złamania. Na miejscu władz ligowych wyrzuciłbym gracza Lecha na co najmniej 3 mecze. Ta scena była przerażająca...


A brutalny faul Stilica byl wlasciwie przemilczany w C+

ciekawe czy ktos sie tym zainteresuje.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując