Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#449
Stary 28.11.2011, 23:08
Willow masz 100 % racji ale dobrze wiesz ze Wisla nie zatrudni takiego trenera z jednego prostego wzgledu...brak funduszy ( moim skromnym zdaniem zostawienie Kazia na stanowisku I trenera bylo mozna powiedziec na " sile " bo RM musi miec placone do konca kontraktu a zapewne sa to nie male pieniadze) wiec niby z czego ma byc oplacany nowy klasowy trener ?
Trener ktory zapewni efektywna gre atakiem pozycyjnym predko nie pojawi sie w Wisle, smutna prawda. Tak jak napisales Wisla jest skazana na atak pozycyjny ktorym niestety nie umiemy grac tzn wedlug RM umiemy ale ta gra polegala na podawaniu od pomocy do obrony i tak w kolko. W Polsce nie ma trenera ktory nauczy nas grac ladnie a zarazem efektywnie.