Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 28.11.2011, 23:04
emjot napisał(a):Wyświetl post
rozbawiłeś mnie
a w zasadzie przeraziłeś

tego zatwardziałego komucha wsadzić w logo bo ... kojarzy Ci się z Wisłą

obyś pożył na Kubie zarządzanej przez Fidela
Nie bądź aż tak poważny. Chodziło tylko o Białą Gwiazdę. I o to, że każdy może być jej kibicem..
A na Kubie byłem i widziałem. Nie jestem zwolennikiem Fidela ani komunizmu. Komunę znam z autopsji, nie tylko z podręczników szkolnych.
Koniec OT, mam nadzieję
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując