emjot napisał(a):

rozbawiłeś mnie
a w zasadzie przeraziłeś
tego zatwardziałego komucha wsadzić w logo bo ... kojarzy Ci się z Wisłą
obyś pożył na Kubie zarządzanej przez Fidela
|
Nie bądź aż tak poważny. Chodziło tylko o Białą Gwiazdę. I o to, że każdy może być jej kibicem..

A na Kubie byłem i widziałem. Nie jestem zwolennikiem Fidela ani komunizmu. Komunę znam z autopsji, nie tylko z podręczników szkolnych.
Koniec OT, mam nadzieję