emjot napisał(a):

rozbawiłeś mnie
a w zasadzie przeraziłeś
tego zatwardziałego komucha wsadzić w logo bo ... kojarzy Ci się z Wisłą
obyś pożył na Kubie zarządzanej przez Fidela
|
Nie przesadzaj, trochę luzu w tym wszystkim

Fidel jest na tle Białej Gwiazdy

Musimy do wszystkiego podchodzić aż tak śmiertelnie poważnie?
