Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#448
Stary 28.11.2011, 22:17
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Bo wiekszosc druzyn w ekstraklasie skupia sie na grze z kontry ( jak nie wszystkie ) wiec nie ma co sie dziwic jak jedna druzyna sie cofnie i bedzie bronila wyniku to druga nie bedzie potrafila sie odnalesc w takiej sytuacji, dlatego tez w tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym.
I właśnie dlatego potrzebujemy klasowego trenera, który nas tego nauczy, bo Wisła na atak pozycyjny jest skazana.
Nie znam ani jednego polskiego trenera, który wdrożył w prowadzonym przez siebie zespole efektywną grę atakiem pozycyjnym. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."