Ivory1906 napisał(a):

|
Bo wiekszosc druzyn w ekstraklasie skupia sie na grze z kontry ( jak nie wszystkie ) wiec nie ma co sie dziwic jak jedna druzyna sie cofnie i bedzie bronila wyniku to druga nie bedzie potrafila sie odnalesc w takiej sytuacji, dlatego tez w tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym.
|
I właśnie dlatego potrzebujemy klasowego trenera, który nas tego nauczy, bo Wisła na atak pozycyjny jest skazana.
Nie znam ani jednego polskiego trenera, który wdrożył w prowadzonym przez siebie zespole efektywną grę atakiem pozycyjnym. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.