http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 1-0
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1-1
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie 1-0
Korona Kielce - Cracovia 0-1
Lech Poznań - Łódzki KS 1-0
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 0-0
Wisła Kraków - Widzew Łódź 1-0
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-0