|
Bo wiekszosc druzyn w ekstraklasie skupia sie na grze z kontry ( jak nie wszystkie ) wiec nie ma co sie dziwic jak jedna druzyna sie cofnie i bedzie bronila wyniku to druga nie bedzie potrafila sie odnalesc w takiej sytuacji, dlatego tez w tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym.
|