Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#447
Stary 28.11.2011, 21:36
Bo wiekszosc druzyn w ekstraklasie skupia sie na grze z kontry ( jak nie wszystkie ) wiec nie ma co sie dziwic jak jedna druzyna sie cofnie i bedzie bronila wyniku to druga nie bedzie potrafila sie odnalesc w takiej sytuacji, dlatego tez w tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym.