Galonek napisał(a):

|
Nie zauważyliście, że Nakoulma w Górniku nie gra jako wysunięty napastnik, tylko gra bardziej za napastnikiem? Śmieszne są argumenty, że cała drużyna gra na niego
|
gwoli ścisłości
jeżeli już nie wystarczają Ci argumenty forumowiczów, to może dasz się wypowiedzieć samemu zainteresowanemu?

polecam fragment od 2:52
http://www.youtube.com/watch?v=s6U6c...ayer_embedded#!
co oczywiście nie zmienia faktu, że "Makumba" ostatnio radzi sobie całkiem dobrze
