Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11501
Stary 28.11.2011, 21:30
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Nie zauważyliście, że Nakoulma w Górniku nie gra jako wysunięty napastnik, tylko gra bardziej za napastnikiem? Śmieszne są argumenty, że cała drużyna gra na niego
gwoli ścisłości

jeżeli już nie wystarczają Ci argumenty forumowiczów, to może dasz się wypowiedzieć samemu zainteresowanemu? polecam fragment od 2:52

http://www.youtube.com/watch?v=s6U6c...ayer_embedded#!

co oczywiście nie zmienia faktu, że "Makumba" ostatnio radzi sobie całkiem dobrze
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując