Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.11.2011, 21:25
Po zakończonej właśnie kolejce można powiedzieć, że niemal wszystko ułożyło się pod Wisłę (jedynie Polonii udało się wygrać). Najpierw my wygrywamy w meczu "o sześć punktów", później punktów nie zdobywają Legia, Lech i Ruch. Z drugiej jednak strony Korona zwyciężając Legię zrównała się z nami punktami.

Jesli Widzew z nami wygra, to znajdzie się przed nami w tabeli i oni o tym wiedzą.
Odpowiedz cytując