Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8994
Stary 28.11.2011, 21:23
Bardzo ciekawe jaki skład zobaczymy, ciężko cokolwiek typować patrząc na dwa ostatnie mecze, napewno będziemy w jakimś stopniu zaskoczeni, to pewne, no i pasowałoby żeby tego meczu nie przegrać a najlepiej wziąść rewanż za pechowo przegrane pierwsze spotkanie. Nie wspominając już o tym jak przydałyby się nam punkty do rankingu.....
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując