eMpi! napisał(a):

Jaroo1
Szału nie ma. Odwieczny problem odnośnie FM nadal się powiela mianowicie: grasz np. Wisłą dochodzisz do momentu, że masz $ jak lodu na Antarktydzie, a i tak nikogo nie ściągniesz. Jedyny plus w takiej sytuacji jest taki, że możesz dodać ligę co dla ludzi posiadających słabszy sprzęt jest bezcenne. Tym mnie urzekli.
|
Bzdura.. Przecież już w poprzedniej wersji FM`a rosła reputacji ligi i drużyny. To jest nieprawda co piszesz.