|
Sam burliga nie przyjdzie do nas, bo po co, on nawet do 18 nie wejdzie... No może, ale niech zostanie tam gdzie jest,i lepiej dla niego i dla nas. Ale ruch ma prawo pierwokupu, więc wystarczy że złoży oferte jaka była przypisana i gracz jest ich.To będzie jakieś 100 tys euro.
|