Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15683
Stary 28.11.2011, 20:26
Sam burliga nie przyjdzie do nas, bo po co, on nawet do 18 nie wejdzie... No może, ale niech zostanie tam gdzie jest,i lepiej dla niego i dla nas. Ale ruch ma prawo pierwokupu, więc wystarczy że złoży oferte jaka była przypisana i gracz jest ich.To będzie jakieś 100 tys euro.
Odpowiedz cytując