Wyświetl pojedynczy post
eMpi!
Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6029
Stary 28.11.2011, 20:25
Jaroo1
Szału nie ma. Odwieczny problem odnośnie FM nadal się powiela mianowicie: grasz np. Wisłą dochodzisz do momentu, że masz $ jak lodu na Antarktydzie, a i tak nikogo nie ściągniesz. Jedyny plus w takiej sytuacji jest taki, że możesz dodać ligę co dla ludzi posiadających słabszy sprzęt jest bezcenne. Tym mnie urzekli.
Odpowiedz cytując