|
Jovanovic na środek - nie.., to jest szybki prawy obrońca nie środkowy. Biton na łąwę za bardzo samilubny, po drugie gray 4-3-3, tzn schodzącymi skrzydłowymi więc mamy większe szanse w środku a to jest klucz do wygrania spotkania. Gra się na 2 napastników jeżeli posiada się dobrych dwóch i ofensywnych i defensywnych środkowych pomocników
|