Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11498
Stary 28.11.2011, 19:24
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
czyli kogo brać Świerczoka czy Nakoulmę? Genkov zostanie przecież.
Co do Świerczoka, to jego zasadniczą wadą jest CAŁKOWITY brak szybkości. Nie wiem, czy na samym bardzo dobrym uderzeniu z obu nóg daleko zajedzie. Ponadto, rozmawiałem jakiś czas temu z kilkoma osobami z otoczenia Polonii Bytom, które stwierdziły, że chłopak ma niespecjalnie w głowie poukładane. Pewnym potwierdzeniem tej opinii jest fakt, że ktoś na naszym forum też już o tym wspomniał. Kolejna sprawa, to postrzeganie go przez wielu fanów jako wychowanka Cracovii, którym Świerczok NIE JEST (choć wiele osób zdaje się być niereformowalnych w tej kwestii). Następna rzecz, to kwota, jaką trzeba by wyłożyć za Świerczoka. Nawet gdyby kwotę podawaną w mediach (ok. 1 mln euro) podzielić przez pół, to i tak byłaby zbyt wygórowana na naszą kieszeń, a ponadto, jak na umiejętności Świerczoka. Summa summarum uważam, że Nakoulma, na chwilę obecną, byłby lepszym nabytkiem.
Odpowiedz cytując