Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.11.2011, 19:19
Jak utrzymają poziom gry z meczu ze Śląskiem to powinni spokojnie wygrać ;]
Skłąd ten sam bym wystawił, ew. Jovanović za Lameya i Chavez za Diaz ;]
Małego i Maora bym oszczędzał, kilka minut na koniec niech zagrają
Odpowiedz cytując