Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.11.2011, 19:14
thechris napisał(a):Wyświetl post
Mecz będzie podobny jak z Górnikiem. Widzew będzie czyhał na kontry a Wisła próbowała atakiem pozycyjnym. Zapewne zadecyduje jeden gol. Będzie 1:0 lub 0:1. Palijc to największy problem. Niestety nie ma go kim zastąpić... :/ Diaz lepiej gra na środku, choć Sobota go minął we Wrocławiu jak tyczkę.
A jak się nazywał ten, co minął Czekaja jak tyczkę?

Zapomniałem
Odpowiedz cytując