thechris napisał(a):

|
Mecz będzie podobny jak z Górnikiem. Widzew będzie czyhał na kontry a Wisła próbowała atakiem pozycyjnym. Zapewne zadecyduje jeden gol. Będzie 1:0 lub 0:1. Palijc to największy problem. Niestety nie ma go kim zastąpić... :/ Diaz lepiej gra na środku, choć Sobota go minął we Wrocławiu jak tyczkę.
|
A jak się nazywał ten, co minął Czekaja jak tyczkę?
Zapomniałem
