|
chcę (o dziwo) zrzucić troche masy (pod wspinanie i bieganie) - ważę 85kg przy 188cm więc i tak jestem dość szczupły dlatego chciałem do tego podejść w miarę profesjonalnie
dlatego polecicie mi kogoś kto pomoże mi przy doborze diety i ćwiczeń? Chodzi mi o kogoś naprawdę dobrego, a nie bez obrazy) dostępnego w prawie każdej siłowni dietetyka z internetowym tytułem mgr czy dorabiającego znajomego koksa.
|