ociec Ciemka napisał(a):

|
Znaczy lepszy od Bitona i Genkowa?
|
Znaczy, że w czerwcu po Bitonie zostanie ci co najwyżej plakat w pokoju, bo Wisły nie będzie stać, żeby go wykupić i zostaniemy z samym Genkovem. Co do Cwetana zaś, to uważam, że jest przeciętny, jednakże trudno porównywać go z Prejuce'm, bo to piłkarze o zupełnie odmiennej charakterystyce.