Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11495
Stary 28.11.2011, 19:00
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Znaczy lepszy od Bitona i Genkowa?
Znaczy, że w czerwcu po Bitonie zostanie ci co najwyżej plakat w pokoju, bo Wisły nie będzie stać, żeby go wykupić i zostaniemy z samym Genkovem. Co do Cwetana zaś, to uważam, że jest przeciętny, jednakże trudno porównywać go z Prejuce'm, bo to piłkarze o zupełnie odmiennej charakterystyce.
Odpowiedz cytując