Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11494
Stary 28.11.2011, 18:57
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Nie zauważyliście, że Nakoulma w Górniku nie gra jako wysunięty napastnik, tylko gra bardziej za napastnikiem? Śmieszne są argumenty, że cała drużyna gra na niego, kiedy to on sam wypracowuje sobie większość sytuacji, w dodatku stwarza ich sporo kolegom z zespołu.

Po jego pobycie w Widzewie ciężko wyciągnąć jakieś wnioski, bo na 9 spotkań tylko 4 razy wystąpił w pierwszym składzie, 3 razy zagrał ogony, raz zagrał połówkę, a raz niecałą połówkę. Szansy wykazania się to on raczej tam nie dostał. Zgadzam się, że wirtuozem nie jest, ale uważam, że biorąc pod uwagę biedę w naszym ataku, byłby jak znalazł.
Znaczy lepszy od Bitona i Genkowa?
Odpowiedz cytując