Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8258
Stary 28.11.2011, 18:35
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
a czemu miałby zostać przywitany jak Emilian?
zdradził nas? nie
został wyrzucony
analogicznie jak Skorża
Zadajesz takie same głupie pytania jak pan Robert.
Nierozumiesz? przecież to tylko amica.
Przekonaj jeszcze do tego 30 tys.
Odpowiedz cytując