Janusz94 napisał(a):

|
Ja bym wziął tego Nakoulme. Aby go mieć trzeba tylko przebić oferte Górnika który ma prawo pierwokupu na 250 tys euro. A za tak dobrze wyszkolonego technicznie piłkarza trzeba słono zapłacić. Technika w naszej lidze to rzecz mało spotykana a w europie to standard mogliśmy się przekonać o tym w meczu z APOEL-em. Wniosek jest taki że jest nam potrzebny bo obrońcami umie kręcić jak mało kto w naszej lidze.
|
Jest i następny profesor.. Skoro maja opcje pierwokupu to jak chcesz ich przebić?
