Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11488
Stary 28.11.2011, 17:58
Ja bym wziął tego Nakoulme. Aby go mieć trzeba tylko przebić oferte Górnika który ma prawo pierwokupu na 250 tys euro. A za tak dobrze wyszkolonego technicznie piłkarza trzeba słono zapłacić. Technika w naszej lidze to rzecz mało spotykana a w europie to standard mogliśmy się przekonać o tym w meczu z APOEL-em. Wniosek jest taki że jest nam potrzebny bo obrońcami umie kręcić jak mało kto w naszej lidze.
Odpowiedz cytując