Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Jacha
Member
Od: 08.2010
Skąd: Czechowice
Offline
#
6027
28.11.2011, 17:48
3x porażka
. A w grupie mieli Angoli, Słowaków i Duńczyków
Jacha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jacha
Znajdź inne posty napisane przez Jacha