|
Dajcie spokój z tym czarnym grajkiem ,w Górniku grają tylko na niego i trudno żeby bramek nie zdobywał ,przypomnijcie sobie byłą gwiazde Górnika Sikorskiego były zachwyty żeby brać a teraz grzeje ławe w Warszawie .
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
|