Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11482
Stary 28.11.2011, 17:12
Po Nakoulmie widać że jest przebojowy, dobry technicznie, silny i bardzo szybki. Takiego napastnika, skrzydłowego Wiśle brakuje. Ja bym go za te 250 tyś. euro brał w ciemno. Jak nie spali się psychicznie, to będzie z niego napastnik dużej klasy. Już teraz bardzo dobrze gra, a widać że to jeszcze nie kres jego możliwości. Ma sporo do poprawienia.
Odpowiedz cytując