|
Nie wiedziałem, że to kiedyś napiszę ale Boguski dobrze się prezentuje i w tym momencie dla mnie jest pewniakiem do pierwszej jedenastki i dziwi mnie jego brak w propozycjach składu niektórych poprzedników. A co do Czekaja to możliwe, że jest coś w tym co mówił Mielcarski komentując nasz poprzedni mecz, a konkretnie że chłopak niestety jest mocno podatny na kontuzje i to poważnie hamuje jego karierę.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|