Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11476
Stary 28.11.2011, 16:10
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Z Nakoulmą jest tak samo jak z tym napastnikiem z Floty (jak mu tam było?) dużo robi wiatru na boisku, ale rzadko kiedy jest z tego taki pożytek jak ostatnio. Niech zagra jeszcze kilka spotkań takich jak ostatnio to będzie można stwierdzić, że mógłby się nadać.
Przepraszam Cie bardzo ale to juz w tym sezonie 4 taki mecz Nakoulmy wiec nie wiem ile dla Ciebie pilkarz musialby takich spotkan rozegrac by byl godny uwagi.
Odpowiedz cytując