Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11475
Stary 28.11.2011, 15:58
Z Nakoulmą jest tak samo jak z tym napastnikiem z Floty (jak mu tam było?) dużo robi wiatru na boisku, ale rzadko kiedy jest z tego taki pożytek jak ostatnio. Niech zagra jeszcze kilka spotkań takich jak ostatnio to będzie można stwierdzić, że mógłby się nadać. Kazus Tschibamby (czy jak mu tam ) też każe uważać.

@Galonek - Ja z racji swojego miejsca zamieszkania widziałem go i to parę razy plus mam relacje bezpośrednie od kibiców Górnika jak się prezentuje na treningach. Generalnie każdy mówi to co widać, że szybki, dobry start i chęci, ale póki co to jest taki jeździec bez głowy i że za szybko się podpala. Może teraz coś ruszy po tych ostatnich meczach (zaliczam tu też derby z Ruchem). Reasumując, na dzisiaj wolałbym abyśmy zainwestowali kasę w Świerczoka niż w Prejuce.
Odpowiedz cytując