wanciak86 napisał(a):

Kolego z Warszawy. Ostatni jestem do napinania sie na necie itp, ale akurat śmiesznie wygląda obrona weszło przez Ciebie.
Weszło to pajace, wiedzą to w Polsce wszyscy, tylko nie Legioniści..
A czemu? Bo weszło to strona prolegijna.
NAwet jakby Legia przegrała 10:0 u siebie z Cracovią, to Oni znaleźli by coś na usprawiedliwienie.
Ten portal jest najbardziej stronniczym portalem w Polsce.
Co do tego tematu z J.W.
Po tym co odwala Nam kuchar, jakich graczy ściaga itp, już sam niewiem, czy nie byłby On Naszym zbawieniem..
|

Czytałeś ten portal kiedyś? Znaczy nie, że raz przeczytałeś dwa artykuły tylko tak np. przez miesiąc dzień w dzień? Żeby naprawde poznać ich zdanie na różne tematy? Oni potrafili pojechać po Legii jak po burej suce gdy wygrała 3-0 po błędzie sedziego, a ty wyskakujesz z takim czymś.
Dla ułatwienia:
http://www.weszlo.com/news/5880-Kole...Lazienkowskiej
http://www.weszlo.com/news/5881-Jedn...stw_w_tym_roku
http://www.weszlo.com/news/5928-11_s...unde_na_podium
Polecam ostatni artykuł, faktycznie usprawiedliwiają ich cały czas.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."