Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17924
Stary 28.11.2011, 15:54
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Kolego z Warszawy. Ostatni jestem do napinania sie na necie itp, ale akurat śmiesznie wygląda obrona weszło przez Ciebie.
Weszło to pajace, wiedzą to w Polsce wszyscy, tylko nie Legioniści..
A czemu? Bo weszło to strona prolegijna.
NAwet jakby Legia przegrała 10:0 u siebie z Cracovią, to Oni znaleźli by coś na usprawiedliwienie.
Ten portal jest najbardziej stronniczym portalem w Polsce.

Co do tego tematu z J.W.
Po tym co odwala Nam kuchar, jakich graczy ściaga itp, już sam niewiem, czy nie byłby On Naszym zbawieniem..


Czytałeś ten portal kiedyś? Znaczy nie, że raz przeczytałeś dwa artykuły tylko tak np. przez miesiąc dzień w dzień? Żeby naprawde poznać ich zdanie na różne tematy? Oni potrafili pojechać po Legii jak po burej suce gdy wygrała 3-0 po błędzie sedziego, a ty wyskakujesz z takim czymś.

Dla ułatwienia:
http://www.weszlo.com/news/5880-Kole...Lazienkowskiej
http://www.weszlo.com/news/5881-Jedn...stw_w_tym_roku
http://www.weszlo.com/news/5928-11_s...unde_na_podium

Polecam ostatni artykuł, faktycznie usprawiedliwiają ich cały czas.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując